Salony Meblowe SPIN - Impressum

home

oferta

salonu przy
ul.Pstrowskiego

oferta

salonu przy
ul.Witkowskiej

transport

kontakt

o nas

impressum

 
 

wydawca

Salon Meblowy Spin
P.W. Unitex sp.j.
ul. Witkowska 18
62 - 200 Gniezno

email: unitex@spin.gniezno.pl


 
 

wskazówki prawne

Wyłączenie odpowiedzialności 

Firma P.W. Unitex sp.j. dalej zwana unitex  nieustannie dba aby wszystkie na stronach www.SalonyMeloweSPIN.pl udostępnione dane i wskazówki były prawidłowe i aktualne, pomimo to nie może wykluczyć, że zawierają one błędy. Dlatego firma unitex w żadnym wypadku nie gwarantuje za całkowitość i prawidłowość treści tych stron internetowych, ich stałej dostępności, ani nie ponosi odpowiedzialności za szkody bezpośrednie lub pośrednie powstałe na skutek użycia treści lub wymienionych w niej produktów. Ponadto firma unitex zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian treści stron internetowych www.SalonyMebloweSPIN.pl.
Połączenia (linki) mają charakter serwisowy, zawartość stron innych autorów połączonych z stroną internetową www.SalonyMebloweSPIN.pl nie podlega odpowiedzialności firmy unitex.

Ochrona danych osobowych

Wszystkie dane osobiste otrzymane za pomocą strony internetowej SalonyMebloweSPIN.pl w ramach zamówień lub innych deklaracji traktujemy poufnie. Zostają one używane wyłącznie wewnętrznie w ramach realizacji danej usługi. Osobą trzecim zostają udostępniane wyłącznie gdy jest to niezbędne do wykonania tej usługi w koniecznym do tego zakresie (np. udostępnienie adresu firmie przewozowej).
Firma unitex  nie może jednak ze względów technicznych gwarantować całkowitego bezpieczeństwa danych osobistych w trakcie transmisji elektronicznej i nie odpowiada za szkody powstałe z powodu rozpowszechnienia tych danych, spowodowane zaniedbaniem użytkownika lub wadami technicznymi.


 
 

© copyright

Salon Meblowy Spin
P.W. Unitex sp.j.
ul. Witkowska 18
62 - 200 Gniezno

email: unitex@spin.gniezno.pl

Fotografie oraz ilustracje poszczególnych mebli stanowią własność producenta danego produktu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.


impressum - kontakt - ©copyright unitex sp.j.